צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 

"העניקי לעצמך את המראה המושלם לאירוע החשוב בחייך..."

 
שמי ימית דנן, ואני מאפרת מקצועית ומעצבת שיער בעלת ניסיון עשיר ביותר, שנצבר במשך 20 שנות עבודה עם נשים רבות, ובפרט כלות. האמנות שביצירת היופי תמיד הייתה ותהיה חלק בלתי נפרד מזהותי האישית. כבר כילדה נגעתי באומנות וביצירה על כל גווניה. אני פתוחה לכל הסגנונות והצבעים, אוהבת לשחק איתם כאשר עבודתי מתאפיינת בקווים רכים, נקיים, מדויקים וטבעיים.

מתוך ניסיון רב שנים, יצרתי טכניקות ומיומנות שמטרתן להדגיש יופי כמגע של קסם. את הטכניקות שלי העברתי לתלמידים רבים במסגרת קורסים בבתי ספר למקצועות היופי וגם באופן פרטי.

פיתחתי לעצמי קווים ייחודיים, עם חשיבה מתקדמת, שמטרתה להתאים את האופי הפנימי של האישה ליופי החיצוני, שיבוא לידי ביטוי הן באיפור והן בסידור השיער. מטרתי לזהות ולהבליט את הנתונים הטובים בכל אחת ואחת, ובמקביל לטשטש את החלקים שהאישה שיושבת מולי אוהבת פחות. איפור ושיער אצלי מתבצעים בנגיעה אישית, כשמטרתי לאפשר לדמיון להפוך למציאות של מראה מושלם, אחיד וקסום, בדיוק כזה שרצוי ללקוחה. בנגיעה מינימלית ניתן לשנות המון, וכך גם להדגיש את המעלות שבמראה האישה.

הסיפוק מעבודתי ממלא אותי באנרגיה עצומה בכל פעם מחדש, וכך אני מצליחה להעניק לכל כלה חוויה בלתי נשכחת. אשמח לתרום לך מניסיוני ולהגשים את החלום שלך.

הסטודיו שלי ממוקם בחיפה, ומעוצב בסגנון פרובאנס, באווירה נעימה ומזמינה. בסטודיו ניתן ליהנות מאיפור מקצועי ותסרוקת, שמותאמים לכל לקוחה באופן פרטני. לתיאום פגישה חייגי לסטודיו שלי: 053-7488390
 
 
 
סטודיו לכלות